Gå till innehåll
Svenska
Dövidrottsförbundet
Svenska
Dövidrottsförbundet

Förbundskansli

Kansliet är normalt öppet vardagar 08:00-11:30, 12:30-16:00. (Flextid tillämpas)

info@dovidrott.se

Organisationsnummer: 802005-7298

Besöksadress:
Skansbrogatan 7, Skanstull, tunnelbana Skanstull

Postadress:
Box 11016
100 61 Stockholm
för all post och paket till Idrottens Hus

Leveransadress:
Östgötagatan 98 D
116 64 Stockholm
för företagspaket och transporter till Idrottens Hus.

 

 


Patrik Drivstedt
Generalsekreterare
patrik.drivstedt@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4670 091 2121

Jannicke B. Kvitvær
Utvecklingskoordinator /Projektsamordnare
jannicke.kvitvaer@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4793246986

Frej Fredman
Sportkoordinator
frej.fredman@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4670 109 0337

Tahir Mohammed
Ekonomiadministratör
tahir.mohammed@dovidrott.se
Skype: Tahir SDI

Patrik Nordell
Projektledare
"Projekt Äkta Man Forum"
patrik.nordell@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4673 503 7404

Josefine Backlund
Projektmedarbetare
"Projekt Äkta Man Forum"
josefine.backlund@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4676 033 2705

Anna Polivanchuk
Projektledare
"Projekt Idrottsvänner"

anna.polivanchuk@dovidrott.se
Mobil SMS/Videosamtal:
+4676 551 9096

Joakim Gustafsson
Projektmedarbetare
"Projekt Idrottsvänner"

joakim.gustafsson@dovidrott.se

Ronja Javerud
Projektmedarbetare
"Projekt Idrottsvänner"

ronja.javerud@dovidrott.se

Besöksadress

Skansbrogatan 7
118 60 Stockholm

Kontakta oss
info@dovidrott.se

Postadress

BOX 11016
100 61 Stockholm